ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Pavel Bobek v Doudlebách!

Pavel Bobek v Doudlebách!

Ne, to není překlep. To se jen publicista a moderátor Jiří Černý vrací na zámek, aby opět doprovodil hudbu zasvěceným slovem. Minule krásně vyprávěl o Leonardu Cohenovi, nyní bude tématem jeho pořadu jedinečný zpěvák Pavel Bobek. Nenechte si je oba ujít ve čtvrtek 15. 5. od 18:00 hod.

Pavel Bobek byl PAN zpěvák. Gentleman, elegán, majitel osobitého hlasu a milovník dobré hudby, ať už šlo o rock'n'roll nebo jeho milované americké country. Písně díky svému projevu a grácii dokázal vystavět jako architekt katedrálu, což nebyla náhoda, neboť právě tento obor měl vystudován (jeho asi nejslavnějším spolužákem byl Jan Kaplický). Má "na svědomí" jeden z nejkrásnějších duetů Marie Rottrové (S tím bláznem...), zazpíval si od plic a od srdce s Johnny Cashem, v mládí uměl rozsvítit Semafor a jednu ze svých posledních desek si zajel natočit přímo do Nashvillu. Na webu je doma zde: www.pavelbobek.cz.

Jiří Černý patří plným právem mezi největší tuzemské odborníky (nejen) na soudobou populární hudbu. Kromě redaktorské a publicistické práce objíždí neúnavně republiku s tématickými pořady, věnovanými vždy konkrétnímu jménu nebo hudebnímu stylu. Úžasným zdrojem informací bývaly a stále jsou jeho proslulé Antidiskotéky, kdy s trefným komentářem představuje pozoruhodné novinky i nestárnoucí hudební perly. Více info: www.nacerno.cz.

*

Mimochodem, takhle Jiří Černý na minulou návštěvu Doudleb vzpomínal ve svém rozhlasovém pořadu Klub osamělých srdcí seržanta Pepře - AUDIO (hned první tři minuty záznamu).

*

S Pavlem Bobkem i Jiřím Černým se potkáme 15. 5. 2015 od 18:00 hod.
v zámecké sýpce. A přijďte včas, minule bylo plno!

Fotogalerie

001002

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Kurz zlepšování zraku a zrakové hygieny (ZRUŠENO)
Kurz zlepšování zraku a zrakové hygieny (ZRUŠENO)

Eva Krausová je certifikovanou lektorkou zlepšování zraku přirozenou cestou. Zveme na její jednodenní kurz. AKTUALIZACE: OMLOUVÁME SE, AKCE JE ZRUŠENA.

Více »
Hrubý, Ballard, Kučera: společné světy LIVE
Hrubý, Ballard, Kučera: společné světy LIVE

Tři legendy, tří země, tři nástroje. To je nadstylový koncert Jana Hrubého s Jessie Ballardem a Joe Kučerou. Z turné vznikne i CD, předtím je přivitáme v zámecké sýpce. Pište si: 19. 5. v 19:00!

Více »
Trabanty míří do Doudleb!
Trabanty míří do Doudleb!

Cestovatelská přednáška Dana Přibáně s názvem "Velká cesta domů" slibuje poutavé vyprávění o napínavém návratu z Indie do Prahy (kolem světa). Těšíme se v úterý 21. 5. od 20:00 hod. Pozor, vstupenky mizí rychle!

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy