ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Pavel Bobek v Doudlebách!

Pavel Bobek v Doudlebách!

Ne, to není překlep. To se jen publicista a moderátor Jiří Černý vrací na zámek, aby opět doprovodil hudbu zasvěceným slovem. Minule krásně vyprávěl o Leonardu Cohenovi, nyní bude tématem jeho pořadu jedinečný zpěvák Pavel Bobek. Nenechte si je oba ujít ve čtvrtek 15. 5. od 18:00 hod.

Pavel Bobek byl PAN zpěvák. Gentleman, elegán, majitel osobitého hlasu a milovník dobré hudby, ať už šlo o rock'n'roll nebo jeho milované americké country. Písně díky svému projevu a grácii dokázal vystavět jako architekt katedrálu, což nebyla náhoda, neboť právě tento obor měl vystudován (jeho asi nejslavnějším spolužákem byl Jan Kaplický). Má "na svědomí" jeden z nejkrásnějších duetů Marie Rottrové (S tím bláznem...), zazpíval si od plic a od srdce s Johnny Cashem, v mládí uměl rozsvítit Semafor a jednu ze svých posledních desek si zajel natočit přímo do Nashvillu. Na webu je doma zde: www.pavelbobek.cz.

Jiří Černý patří plným právem mezi největší tuzemské odborníky (nejen) na soudobou populární hudbu. Kromě redaktorské a publicistické práce objíždí neúnavně republiku s tématickými pořady, věnovanými vždy konkrétnímu jménu nebo hudebnímu stylu. Úžasným zdrojem informací bývaly a stále jsou jeho proslulé Antidiskotéky, kdy s trefným komentářem představuje pozoruhodné novinky i nestárnoucí hudební perly. Více info: www.nacerno.cz.

*

Mimochodem, takhle Jiří Černý na minulou návštěvu Doudleb vzpomínal ve svém rozhlasovém pořadu Klub osamělých srdcí seržanta Pepře - AUDIO (hned první tři minuty záznamu).

*

S Pavlem Bobkem i Jiřím Černým se potkáme 15. 5. 2015 od 18:00 hod.
v zámecké sýpce. A přijďte včas, minule bylo plno!

Fotogalerie

001002

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Jarní farmářské trhy
Jarní farmářské trhy

Seriál zámeckých trhů 2019 začíná! Těšíme se na vás v neděli 17. března, tentokrát se sortimentem ve znamení jara. Na programu jsou i dvě první letošní prohlídky interiérů!

Více »
Monitoring netopýrů ve sklepích zámku
Monitoring netopýrů ve sklepích zámku

Dobrou zprávu přineslo zimní bádání zoologů z Východočeského muzea v Pardubicích. Kromě netopýrů, kteří u nás stabilně přebývají přes léto (na půdě), máme nové "nájemníky" i ve sklepě. Jedná se celkem o 18 vzácných vrápenců malých.

Více »
Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy