ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Pavel Bobek v Doudlebách!

Pavel Bobek v Doudlebách!

Ne, to není překlep. To se jen publicista a moderátor Jiří Černý vrací na zámek, aby opět doprovodil hudbu zasvěceným slovem. Minule krásně vyprávěl o Leonardu Cohenovi, nyní bude tématem jeho pořadu jedinečný zpěvák Pavel Bobek. Nenechte si je oba ujít ve čtvrtek 15. 5. od 18:00 hod.

Pavel Bobek byl PAN zpěvák. Gentleman, elegán, majitel osobitého hlasu a milovník dobré hudby, ať už šlo o rock'n'roll nebo jeho milované americké country. Písně díky svému projevu a grácii dokázal vystavět jako architekt katedrálu, což nebyla náhoda, neboť právě tento obor měl vystudován (jeho asi nejslavnějším spolužákem byl Jan Kaplický). Má "na svědomí" jeden z nejkrásnějších duetů Marie Rottrové (S tím bláznem...), zazpíval si od plic a od srdce s Johnny Cashem, v mládí uměl rozsvítit Semafor a jednu ze svých posledních desek si zajel natočit přímo do Nashvillu. Na webu je doma zde: www.pavelbobek.cz.

Jiří Černý patří plným právem mezi největší tuzemské odborníky (nejen) na soudobou populární hudbu. Kromě redaktorské a publicistické práce objíždí neúnavně republiku s tématickými pořady, věnovanými vždy konkrétnímu jménu nebo hudebnímu stylu. Úžasným zdrojem informací bývaly a stále jsou jeho proslulé Antidiskotéky, kdy s trefným komentářem představuje pozoruhodné novinky i nestárnoucí hudební perly. Více info: www.nacerno.cz.

*

Mimochodem, takhle Jiří Černý na minulou návštěvu Doudleb vzpomínal ve svém rozhlasovém pořadu Klub osamělých srdcí seržanta Pepře - AUDIO (hned první tři minuty záznamu).

*

S Pavlem Bobkem i Jiřím Černým se potkáme 15. 5. 2015 od 18:00 hod.
v zámecké sýpce. A přijďte včas, minule bylo plno!

Fotogalerie

001002

Sezóna 2018

Otevírací doba

Duben, květen a říjen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen a září: Út–Ne: 9:00–17:00
Červenec a srpen: Út–Ne: 9:00–18:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »
Děkujeme Královehradeckému kraji
Děkujeme Královehradeckému kraji

Je za námi další etapa náročné rekonstrukce komínů (a nejen těch). Sami bychom to opravdu nezvládli. Velmi si proto vážíme toho, že projekt „Oprava renesančního zámku v Doudlebách nad Orlicí, oprava komínového tělesa a zpracování stavebně-historického průzkumu“ byl v roce 2018 realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Děkujeme!

Vánoční trhy pohádkové
Vánoční trhy pohádkové

K adventním farmářským trhům tradičně patří i zpěv a vůně svařeného vína. A nebude chybět ani pohádka. To vše v neděli 16. 12. od 9 do 16 hod.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy