ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Oříškové trhy již tuto neděli

Oříškové trhy již tuto neděli

Jet nebo nejet na farmářské trhy do Doudleb? Tahle otázka není vůbec žádný oříšek. Byla by totiž škoda u toho nebýt: zářijové trhy budou oříškové a zahraje vám i harmonikář Míra. Začínáme v 10:00, trhy budou do 17:00 a po malé přestávce vzhůru na koncert Žalmana!

Trhy v září nemohou být jiné, než oříškové. Snad se umoudří i počasí, abychom si to "babí léto" užili, jak se sluší a patří.

Kromě oříšků a různých oříškových výrobků a dobrot se můžete těšit na nabídku pečiva, ovoce a zeleniny, mléčných i masných výrobků, koření, mastí, košíků, kytiček, stromků a na řadu dalších příjemností, šikovností a laskomin.

Začínáme s úderem 10. hodiny, prodejci budou v areálu zámku po celý den a k nákupům i ochutnávkám vám zahraje harmonikář Míra.

Jako vždy můžete během trhů navštívit i interiéry zámku, posedět u dobré kávy
v zámecké kavárně, projít se zámeckým parkem či pozdravit obyvatele Babiččina dvorečku s domácími zvířátky.

Doporučujeme také naši letošní novinku - expozici přírodovědného muzea, kde se prostřednictvím unikátních dioramat seznámíte (vy i vaše děti) se zvířaty, které žijí v našich lesích, na loukách, poli či u rybníka. K vidění jsou zde také stovky exponátů rozsáhlé přírodovědné sbírky.

Přijeďte si zkrátka užít hezký den.

A pokud byste si chtěli po trzích ještě poslechnout hezkou hudbu, zveme na koncert Žalmana a spol., který začne v zámecké sýpce v 19:00 hod. Mimochodem, kdo přijde na koncert, má vstup do muzea ZDARMA!

Fotogalerie

001

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Jarní farmářské trhy
Jarní farmářské trhy

Seriál zámeckých trhů 2019 začíná! Těšíme se na vás v neděli 17. března, tentokrát se sortimentem ve znamení jara. Na programu jsou i dvě první letošní prohlídky interiérů!

Více »
Monitoring netopýrů ve sklepích zámku
Monitoring netopýrů ve sklepích zámku

Dobrou zprávu přineslo zimní bádání zoologů z Východočeského muzea v Pardubicích. Kromě netopýrů, kteří u nás stabilně přebývají přes léto (na půdě), máme nové "nájemníky" i ve sklepě. Jedná se celkem o 18 vzácných vrápenců malých.

Více »
Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy