ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Oříškové trhy již tuto neděli

Oříškové trhy již tuto neděli

Jet nebo nejet na farmářské trhy do Doudleb? Tahle otázka není vůbec žádný oříšek. Byla by totiž škoda u toho nebýt: zářijové trhy budou oříškové a zahraje vám i harmonikář Míra. Začínáme v 10:00, trhy budou do 17:00 a po malé přestávce vzhůru na koncert Žalmana!

Trhy v září nemohou být jiné, než oříškové. Snad se umoudří i počasí, abychom si to "babí léto" užili, jak se sluší a patří.

Kromě oříšků a různých oříškových výrobků a dobrot se můžete těšit na nabídku pečiva, ovoce a zeleniny, mléčných i masných výrobků, koření, mastí, košíků, kytiček, stromků a na řadu dalších příjemností, šikovností a laskomin.

Začínáme s úderem 10. hodiny, prodejci budou v areálu zámku po celý den a k nákupům i ochutnávkám vám zahraje harmonikář Míra.

Jako vždy můžete během trhů navštívit i interiéry zámku, posedět u dobré kávy
v zámecké kavárně, projít se zámeckým parkem či pozdravit obyvatele Babiččina dvorečku s domácími zvířátky.

Doporučujeme také naši letošní novinku - expozici přírodovědného muzea, kde se prostřednictvím unikátních dioramat seznámíte (vy i vaše děti) se zvířaty, které žijí v našich lesích, na loukách, poli či u rybníka. K vidění jsou zde také stovky exponátů rozsáhlé přírodovědné sbírky.

Přijeďte si zkrátka užít hezký den.

A pokud byste si chtěli po trzích ještě poslechnout hezkou hudbu, zveme na koncert Žalmana a spol., který začne v zámecké sýpce v 19:00 hod. Mimochodem, kdo přijde na koncert, má vstup do muzea ZDARMA!

Fotogalerie

001

Sezóna 2018

Otevírací doba

Duben, květen a říjen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen a září: Út–Ne: 9:00–17:00
Červenec a srpen: Út–Ne: 9:00–18:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »
Děkujeme Královehradeckému kraji
Děkujeme Královehradeckému kraji

Je za námi další etapa náročné rekonstrukce komínů (a nejen těch). Sami bychom to opravdu nezvládli. Velmi si proto vážíme toho, že projekt „Oprava renesančního zámku v Doudlebách nad Orlicí, oprava komínového tělesa a zpracování stavebně-historického průzkumu“ byl v roce 2018 realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Děkujeme!

Vánoční trhy pohádkové
Vánoční trhy pohádkové

K adventním farmářským trhům tradičně patří i zpěv a vůně svařeného vína. A nebude chybět ani pohádka. To vše v neděli 16. 12. od 9 do 16 hod.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy