ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Rozhovor v novém magazínu Dotyk Styl ROYAL

Rozhovor v novém magazínu Dotyk Styl ROYAL

V prvním čísle magazínu, který vychází výhradně ve verzi pro dotykové telefony a tablety, najdete obsáhlý rozhovor s paní Eleonorou a jejím synem Petrem (nejen) o doudlebském zámku a rodu Bubna-Litic.


Začátkem listopadu vyšlo první číslo nového magazínu Dotyk STYL ROYAL, který si můžete stahovat zdarma do svých tabletů a telefonů. Měsíčník se hodlá zaměřovat na historii i současnost královských a šlechtických rodů. “Život šlechty nás fascinuje dodnes. A podobná periodika jsou úspěšná i v zemích, kde králové už dávno nepanují. Protože u nás žádný takový časopis neexistoval, rozhodli jsme se to změnit," představuje nový titul za redakci Tablet Media její paní ředitelka Eva Hanáková.

V premiérovém čísle najdete vedle sličné princezny Kate a dalších zajímavostí také obsáhlý rozhovor s paní Eleonorou Dujkovou rozenou Bubna-Litic a jejím synem Petrem Dujkou, kteří si s redaktorkou Táňou Královou povídali mimo jiné o doudlebském zámku, rodinném poslání či o knížce Vzpomínání. Malou ukázku najdete pod článkem, celý materiál má štědrých (a velmi pečlivě vypravených) 19 stránek.

Magazín Dotyk Styl ROYAL je k dispozici pro operační systémy iOS i Android a dostanete se k němu přes TENTO LINK. V parafrázi na tradiční knihkupeckou pobídku nelze zakončit tuto upoutávku jinak, než informací "ke stažení ve všech dobrých app storech".

Lidé, čtěte!

Fotogalerie

001002003004005

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Kurz zlepšování zraku a zrakové hygieny (ZRUŠENO)
Kurz zlepšování zraku a zrakové hygieny (ZRUŠENO)

Eva Krausová je certifikovanou lektorkou zlepšování zraku přirozenou cestou. Zveme na její jednodenní kurz. AKTUALIZACE: OMLOUVÁME SE, AKCE JE ZRUŠENA.

Více »
Hrubý, Ballard, Kučera: společné světy LIVE
Hrubý, Ballard, Kučera: společné světy LIVE

Tři legendy, tří země, tři nástroje. To je nadstylový koncert Jana Hrubého s Jessie Ballardem a Joe Kučerou. Z turné vznikne i CD, předtím je přivitáme v zámecké sýpce. Pište si: 19. 5. v 19:00!

Více »
Trabanty míří do Doudleb!
Trabanty míří do Doudleb!

Cestovatelská přednáška Dana Přibáně s názvem "Velká cesta domů" slibuje poutavé vyprávění o napínavém návratu z Indie do Prahy (kolem světa). Těšíme se v úterý 21. 5. od 20:00 hod. Pozor, vstupenky mizí rychle!

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy