ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Rozhovor v novém magazínu Dotyk Styl ROYAL

Rozhovor v novém magazínu Dotyk Styl ROYAL

V prvním čísle magazínu, který vychází výhradně ve verzi pro dotykové telefony a tablety, najdete obsáhlý rozhovor s paní Eleonorou a jejím synem Petrem (nejen) o doudlebském zámku a rodu Bubna-Litic.


Začátkem listopadu vyšlo první číslo nového magazínu Dotyk STYL ROYAL, který si můžete stahovat zdarma do svých tabletů a telefonů. Měsíčník se hodlá zaměřovat na historii i současnost královských a šlechtických rodů. “Život šlechty nás fascinuje dodnes. A podobná periodika jsou úspěšná i v zemích, kde králové už dávno nepanují. Protože u nás žádný takový časopis neexistoval, rozhodli jsme se to změnit," představuje nový titul za redakci Tablet Media její paní ředitelka Eva Hanáková.

V premiérovém čísle najdete vedle sličné princezny Kate a dalších zajímavostí také obsáhlý rozhovor s paní Eleonorou Dujkovou rozenou Bubna-Litic a jejím synem Petrem Dujkou, kteří si s redaktorkou Táňou Královou povídali mimo jiné o doudlebském zámku, rodinném poslání či o knížce Vzpomínání. Malou ukázku najdete pod článkem, celý materiál má štědrých (a velmi pečlivě vypravených) 19 stránek.

Magazín Dotyk Styl ROYAL je k dispozici pro operační systémy iOS i Android a dostanete se k němu přes TENTO LINK. V parafrázi na tradiční knihkupeckou pobídku nelze zakončit tuto upoutávku jinak, než informací "ke stažení ve všech dobrých app storech".

Lidé, čtěte!

Fotogalerie

001002003004005

Sezóna 2018

Otevírací doba

Duben, květen a říjen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen a září: Út–Ne: 9:00–17:00
Červenec a srpen: Út–Ne: 9:00–18:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »
Děkujeme Královehradeckému kraji
Děkujeme Královehradeckému kraji

Je za námi další etapa náročné rekonstrukce komínů (a nejen těch). Sami bychom to opravdu nezvládli. Velmi si proto vážíme toho, že projekt „Oprava renesančního zámku v Doudlebách nad Orlicí, oprava komínového tělesa a zpracování stavebně-historického průzkumu“ byl v roce 2018 realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Děkujeme!

Vánoční trhy pohádkové
Vánoční trhy pohádkové

K adventním farmářským trhům tradičně patří i zpěv a vůně svařeného vína. A nebude chybět ani pohádka. To vše v neděli 16. 12. od 9 do 16 hod.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy