ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Duben, trhy mít budem!

Duben, trhy mít budem!

Na jaře je vše v rozpuku, vše je vyšší, větší, hezčí, a protože nechceme zůstat pozadu, rozrostou se i naše farmářské trhy. V neděli 19. 4. 2015 se tak můžete těšit na rozmanitější a pestřejší nabídku, více stánků a celou řadu lákadel. A přijede dokonce i harmonikář. Začínáme v 9:00, jsme tu pro vás až do 16:00 hodin.

Farmářské trhy v Doudlebách patří k polovině kalendářního měsíce stejně tak, jako hravé slunce a vůně čerstvé zeleně patří k jaru.

Kromě tradičního sortimentu se jaro bude proplétat nabídkou dubnových "jarních" trhů díky sazenicím a rostlinám hned od několika zahradnictví, která nabídnou i skalničky, stromky, keříky nebo sadby.

Samozřejmě nepřijdou zkrátka ani ti, kteří si k nám zvykli jezdit za různými poctivými dobrotami přímo od výrobců či za kvalitními výrobky přímo od šikovných řemeslníků.

Trhy budou tentokrát rozšířeny i do prostoru na zámeckém nádvoří, pro všechny návštěvníky máme jako obvykle připravenu také dostatečnou kapacitu parkoviště.

V případě zájmu si můžete prohlédnout zámecké interiéry (prohlídky s průvodkyněmi začínají v každou celou hodinu), navštívit naše Přírodovědné muzeum, pozdravit zvířátka (a nová mláďátka!) v Babiččině dvorečku nebo si dát něco dobrého v zámecké kavárně.

A všem nám k tomu bude zpívat a vyhrávat náš oblíbený harmonikář Míra.

Na viděnou v neděli!

Fotogalerie

001

Sezóna 2018

Otevírací doba

Duben, květen a říjen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen a září: Út–Ne: 9:00–17:00
Červenec a srpen: Út–Ne: 9:00–18:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »
Děkujeme Královehradeckému kraji
Děkujeme Královehradeckému kraji

Je za námi další etapa náročné rekonstrukce komínů (a nejen těch). Sami bychom to opravdu nezvládli. Velmi si proto vážíme toho, že projekt „Oprava renesančního zámku v Doudlebách nad Orlicí, oprava komínového tělesa a zpracování stavebně-historického průzkumu“ byl v roce 2018 realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Děkujeme!

Vánoční trhy pohádkové
Vánoční trhy pohádkové

K adventním farmářským trhům tradičně patří i zpěv a vůně svařeného vína. A nebude chybět ani pohádka. To vše v neděli 16. 12. od 9 do 16 hod.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy