ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Svatomartinské listopadové trhy

Svatomartinské listopadové trhy

Sv. Martina uctíme pestrou nabídkou tématického občerstvení, které ochutí naše farmářské trhy v neděli 15. 11. Těšit se můžete i na dvě mimořádné PROHLÍDKY ZÁMECKÝCH INTERIÉRŮ. A na děti čeká HISTORICKÝ KOLOTOČ!



Tentokrát se budou v sortimentu oblíbených farmářských trhů prolínat dvě významné události: svatomartinské období si zaslouží nabídnout husí speciality i první letošní víno. No a nesmíme zapomenout ani na to, že se pomalu (ale jistě) blíží Vánoce!

Martinské husy a související občerstvení tak v areálu doplní vánoční dekorace, řemeslníci a celá řada zboží, které je připraveno posloužit jako vítaná inspirace při přemítání o dárcích. Víme přece dobře, že není nikdy příliš brzy začít s řešením dárků dostatečně brzy. :)

Kromě posezení v zámecké kavárně vás během dne zveme i na dvě SPECIÁLNÍ PROHLÍDKY INTERIÉRŮ, které se uskuteční v 11:00 a ve 14:00 hodin. Místnosti jsou již pro letošek oficiálně uzavřeny, sezóna je za námi, v neděli tak máte výjimečnou možnost prohlédnout si zámek s průvodcem dříve,než v dubnu příštího roku.

Děti si navíc jistě užijí nově přidanou atrakci v podobě HISTORICKÉHO KOLOTOČE S RUČNÍM POHONEM.

Těšíme se na vás od 9. hodiny ranní do 3. hodiny odpolední. Letáček najdete pod článkem, další info na našem Facebooku. Na viděnou! A ať žijí Martinové a ať žije víno nové!!

Fotogalerie

001002

Sezóna 2018

Otevírací doba

Duben, květen a říjen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen a září: Út–Ne: 9:00–17:00
Červenec a srpen: Út–Ne: 9:00–18:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »
Děkujeme Královehradeckému kraji
Děkujeme Královehradeckému kraji

Je za námi další etapa náročné rekonstrukce komínů (a nejen těch). Sami bychom to opravdu nezvládli. Velmi si proto vážíme toho, že projekt „Oprava renesančního zámku v Doudlebách nad Orlicí, oprava komínového tělesa a zpracování stavebně-historického průzkumu“ byl v roce 2018 realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Děkujeme!

Vánoční trhy pohádkové
Vánoční trhy pohádkové

K adventním farmářským trhům tradičně patří i zpěv a vůně svařeného vína. A nebude chybět ani pohádka. To vše v neděli 16. 12. od 9 do 16 hod.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy