ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Jiří Černý: Karel Zich

Jiří Černý: Karel Zich

Další z poslechových pořadů publicisty a moderátora Jiřího Černého bude věnován tvorbě zpěváka Karla Zicha. Vsadíte se, že se opět dozvíte, co jste ještě netušili a uslyšíte něco nového? Jiří Černý to neumí jinak. Čtvrtek 5. 10. od 18:00 hod.


To, že se Karlu Zichovi přezdívalo mimo jiné "český Elvis", je poměrně známá věc. Ale tušili jste například, že byl vystudovaným doktorem filozofie?

Člen legendárního Sprituál Kvintetu, odkud vzešel a kam se zase po letech vrátil, nepřeslechnutelný "majitel" mnoha hitů, bez kterých by rádio (nejen) v 80. letech rozhodně nebylo taková "Paráda", autor filmové hudby, skladatel i interpret plejády slavných duetů (Petra Janů, Lenka Filipová, Pavel Bobek,...) a umělec, který prodal více než milion desek. To vše a ještě mnohem více je - i když bychom měli správně říkat "byl", tak zkrátka "JE" - Karel Zich, jeden z nejmedovějších hlasů, které jsme tu kdy měli.

Tak jako jeho jedinečný vokál dokázal jít "pod kůži", do patřičné hloubky jeho kariéry, tvorby a přístupu k muzice se během svého pořadu vydá i Jiří Černý.

Lepšího průvodce si nemůžeme přát. Bude to opět zážitek. Tak jako minule a předtím a předtím a předtím či ještě předtím. Anebo jako tenkrát. Nebo tehdy.

Sraz ve čtvrtek 5. října v 18:00 hod. (slovy: v šest odpoledne).
Na viděnou, na slyšenou!

Fotogalerie

001

Sezóna 2018

Otevírací doba

Duben, květen a říjen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen a září: Út–Ne: 9:00–17:00
Červenec a srpen: Út–Ne: 9:00–18:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »
Děkujeme Královehradeckému kraji
Děkujeme Královehradeckému kraji

Je za námi další etapa náročné rekonstrukce komínů (a nejen těch). Sami bychom to opravdu nezvládli. Velmi si proto vážíme toho, že projekt „Oprava renesančního zámku v Doudlebách nad Orlicí, oprava komínového tělesa a zpracování stavebně-historického průzkumu“ byl v roce 2018 realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Děkujeme!

Vánoční trhy pohádkové
Vánoční trhy pohádkové

K adventním farmářským trhům tradičně patří i zpěv a vůně svařeného vína. A nebude chybět ani pohádka. To vše v neděli 16. 12. od 9 do 16 hod.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy