ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Soutěž (nejen) o diamantové šperky: Výherci

Soutěž (nejen) o diamantové šperky: Výherci

Dne 28. 9. 2017 měli svátek nejen všichni Václavové, ale také všichni ti, kteří s námi po celé léto soutěžili o diamantové šperky a další stovku cen. Losování proběhlo, známe výherce!Ve čtvrtek 28. září 2017 proběhlo na zámku v Doudlebách slavnostní slosování soutěže o tři diamantové šperky a dalších 100 hodnotných a zajímavých cen.

Do slosování postoupili všichni ti, kteří si během léta zakoupili platnou vstupenku na prohlídku zámku nebo Přírodovědného muzea, případně na jakoukoli kulturní akci pořádanou v zámeckém areálu. Zároveň bylo nutné řádně vyplnit slosovací lístek se třemi jednoduchými otázkami.

Obsah oficiální soutěžní truhly, která byla od června umístěna u vchodu do zámecké kavárny, jsme v den svátku sv. Václava podrobili pečlivému losování. Postupně bylo vylosováno všech 103 výherců, čímž byla pravidla soutěže letní "Honby za (zámeckým) diamantem" naplněna.

Všichni výherci - včetně specifikace příslušných odměn - jsou uvedeni v TÉTO TABULCE (dokument PDF).

O výhře budou postupně všichni výherci informování e-mailem nebo sms, dle kontaktů, které nám v hlasovacích lístcích zanechali. Součástí oznámení výhry bude i přehled možností, jak si výhru vyzvednout.

Nejrychlejší způsob: Vyhráli jste? Stavte se!

100 cen, které do soutěže věnovalo vedení zámku Doudleby nad Orlicí, si vylosovaní soutěžící mohou vyzvednout přímo na místě, a to nejpozději do 21. prosince 2017.

V případě, že se nebudete moci do Doudleb dostavit, domluvíme s vámi jiný způsob předání ceny. Osobní předání máme sice ze všeho nejraději (alespoň vám můžeme pogratulovat a potřást pravicí), každopádně, nebojte, zcela určitě chceme, abyste své výhry měli u sebe nejpozději do Vánoc.

Příležitostí, jak se u nás zastavit, je do té doby hned několik:
Během října máme pro veřenost otevřeno o víkendech, vždy od 10 do 17 hodin. Jedná se o poslední měsíc letošní sezóny. Další šancí jsou naše tradiční farmářské a řemeslné trhy: Dušičkové (15. 10.), Martinské (12. 11.) nebo Adventní (10. 12.).

Všem výhercům blahopřejeme a všem, kteří se soutěže zúčastnili, velmi děkujeme!
A slibujeme, že na příští léto pro vás zase něco vymyslíme.

Fotogalerie

001

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Kurz zlepšování zraku a zrakové hygieny (ZRUŠENO)
Kurz zlepšování zraku a zrakové hygieny (ZRUŠENO)

Eva Krausová je certifikovanou lektorkou zlepšování zraku přirozenou cestou. Zveme na její jednodenní kurz. AKTUALIZACE: OMLOUVÁME SE, AKCE JE ZRUŠENA.

Více »
Hrubý, Ballard, Kučera: společné světy LIVE
Hrubý, Ballard, Kučera: společné světy LIVE

Tři legendy, tří země, tři nástroje. To je nadstylový koncert Jana Hrubého s Jessie Ballardem a Joe Kučerou. Z turné vznikne i CD, předtím je přivitáme v zámecké sýpce. Pište si: 19. 5. v 19:00!

Více »
Trabanty míří do Doudleb!
Trabanty míří do Doudleb!

Cestovatelská přednáška Dana Přibáně s názvem "Velká cesta domů" slibuje poutavé vyprávění o napínavém návratu z Indie do Prahy (kolem světa). Těšíme se v úterý 21. 5. od 20:00 hod. Pozor, vstupenky mizí rychle!

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy