ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Trabanty míří do Doudleb!

Trabanty míří do Doudleb!

Cestovatelská přednáška Dana Přibáně s názvem "Velká cesta domů" slibuje poutavé vyprávění o napínavém návratu z Indie do Prahy (kolem světa). Těšíme se v úterý 21. 5. od 20:00 hod. Pozor, vstupenky mizí rychle!

Dan a jeho divoké vyprávění o výpravě téměř kolem celého glóbu. Prach, bahno, olej, krev, kalašnikovy, plameny autogenů, zkratky i objížďky a hlavně s humorem!

Jak přiznává sám velitel expedice, "sáhli jsme si na dno, vyřešili neřešitelné problémy, ale lezlo nám to na nervy mnohem méně, než jsme čekali. Vždy je to sranda, když to přežijete! A tahle cesta byla jednou velkou přehlídkou hodně černého a někdy až nepříjemně vtipného humoru. Humoru, který nevymyslíte, to se vám prostě musí stát!"

Přijďte si poslechnout "z první ruky", jak Trabanty vyrazily z jihu Indie až na sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, dále do Nepálu a podhůří Himaláje, pro oficiální výškový rekord dvoutaktního auta. A pak čím níž, tím hůř, přes průsmyky plné sněhu, vody a kamenů do mystického malého Tibetu v Ladaku a na hranice Pákistánu – země se špatnou pověstí, která ukázala, že nic není tak zlé, jak to vypadá v televizi, zatímco Čína vypadala mnohem hůř, než vypadá v televizi! Technokratická diktatura jak ze špatné sci-fi. A poté zase zpět do minulosti mezi koně, hory a jurty Kyrgyzstánu, a konečně do uzbeckého Samarkandu. No a odsud ve stopách první trabantí výpravy až na dno pouště vyschlého Aralu........ a konečně domů!!!

Dva trabanti, maluch a jawa, Češi, Slováci a možná i jeden šílený Polák! Copak u toho lze nebýt? :)

Vstupenky zde: www.smsticket.cz

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Pohádka O Červené karkulce
Pohádka O Červené karkulce

Zveme vás (i vaše děti či vnoučata) na pohádku O Červené karkulce, s podtitulem Utekl nám vlk. V zámeckém areálu ji ve středu 24. 7. od 17 hod. zahraje divadlo Julie & spol.

Více »
Farmářské trhy prázdninové (část první)
Farmářské trhy prázdninové (část první)

V neděli 14. 7. jste zváni na červencové zámecké trhy. O prázdninách je třeba myslet i na zábavu. Znít tedy bude hudba a zručnost lze vyzkoušet na střelnici. Start v 9:00 hod.

Více »
Promenáda v kloboucích 2019
Promenáda v kloboucích 2019

Populární setkání ve znamení pokrývek hlav všeho druhu (všeho druhu pokrývek, ne hlav) se uskuteční již pošesté, a to v neděli 7. 7. ve 13:00 hod. Trasa se nemění, zadání taktéž zůstává: klobouková kreativita nechť je bez hranic.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy