ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Trabanty míří do Doudleb!

Trabanty míří do Doudleb!

Cestovatelská přednáška Dana Přibáně s názvem "Velká cesta domů" slibuje poutavé vyprávění o napínavém návratu z Indie do Prahy (kolem světa). Těšíme se v úterý 21. 5. od 20:00 hod. Pozor, vstupenky mizí rychle!

Dan a jeho divoké vyprávění o výpravě téměř kolem celého glóbu. Prach, bahno, olej, krev, kalašnikovy, plameny autogenů, zkratky i objížďky a hlavně s humorem!

Jak přiznává sám velitel expedice, "sáhli jsme si na dno, vyřešili neřešitelné problémy, ale lezlo nám to na nervy mnohem méně, než jsme čekali. Vždy je to sranda, když to přežijete! A tahle cesta byla jednou velkou přehlídkou hodně černého a někdy až nepříjemně vtipného humoru. Humoru, který nevymyslíte, to se vám prostě musí stát!"

Přijďte si poslechnout "z první ruky", jak Trabanty vyrazily z jihu Indie až na sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, dále do Nepálu a podhůří Himaláje, pro oficiální výškový rekord dvoutaktního auta. A pak čím níž, tím hůř, přes průsmyky plné sněhu, vody a kamenů do mystického malého Tibetu v Ladaku a na hranice Pákistánu – země se špatnou pověstí, která ukázala, že nic není tak zlé, jak to vypadá v televizi, zatímco Čína vypadala mnohem hůř, než vypadá v televizi! Technokratická diktatura jak ze špatné sci-fi. A poté zase zpět do minulosti mezi koně, hory a jurty Kyrgyzstánu, a konečně do uzbeckého Samarkandu. No a odsud ve stopách první trabantí výpravy až na dno pouště vyschlého Aralu........ a konečně domů!!!

Dva trabanti, maluch a jawa, Češi, Slováci a možná i jeden šílený Polák! Copak u toho lze nebýt? :)

Vstupenky zde: www.smsticket.cz

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Vánoce na zámku 2019
Vánoce na zámku 2019

Do třetice všeho dobrého. V neděli 15. 12. náš zámek opět ožije příběhem Břéti a jeho přátel v podání Divadla Apropos. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o účast doporučujeme včasnou rezervaci!

Více »
Státní svátek: máme otevřeno!
Státní svátek: máme otevřeno!

V pondělí 28. října bude zámek pro veřejnost OTEVŘEN, a to od 10:00 do 16:00 hodin. Přijďte oslavit krásné 101. narozeniny naší republiky procházkou zámeckým parkem, návštěvou kavárny či komentovanou prohlídkou zámeckých interiérů. Vivat republika!

Více »
Josef Pepson Snětivý: Místa zrychleného tepu
Josef Pepson Snětivý: Místa zrychleného tepu

Spisovatel a hudebník Josef Pepson Snětivý v pořadu, který poutavou formou představuje ukryté památky a zajímavosti našeho kraje. Úterý 15. 10. od 18:00 hod., v bývalé zámecké konírně.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy