ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Caruso Show 2010

Ve středu 3. listopadu se na zámku uskutečnila pěvecká soutěž žáků ZŠ Doudleby nad Orlicí. Letošního ročníku tradiční "Caruso Show" se zúčastnilo celkem 23 dětí ve dvou kategoriích.

Porota to jako každoročně neměla s rozhodováním vůbec lehké. Vítězem první kategorie (2. a 3. třída) se stal Ondřej Luška ze 3. třídy s písničkou Masožravá kytka. Druhé místo získala taktéž třeťačka Kateřina Daníčková se songem Mravenci, jako třetí se umístila Štěpánka Šubrtová ze 2. třídy s písničkou Káča našla ptáče. V druhé kategorii získala první místo Bára Müllerová z 5. třídy za interpetaci písně A vy páni muzikanti, druhé místo si vyzpívala Jarmila Daňsová z 5. třídy za Šly panenky silnicí a třetí místo patří Andree Hlaváčkové ze 4. třídy. Ta si vybrala píseň s názvem Dyby byla Morava. Ti, co se neumístili, si alespoň zazpívali a odnesli si malou sladkou odměnu.

Všem ovážným zpěvákům a zpěvačkám velmi blahopřejeme a děkujeme publiku, které přišlo podpořit účinkující potleskem. Velký dík patří i porotě ve složení p. uč. J. Brodinová, p. D. Petrová, za rodiče p. Kozlová, p. B. Juračáková, a žákyni Adéle Jansové, která zpestřila soutěž sólovým pěveckým vystoupením. Paní Štěpánková ještě za ZŠ dodává: "Poděkování patří i majitelům a personálu doudlebského zámku, dále p. uč. A. Joachimsthalerové, která uváděla všechny učinkující a v neposlední řadě p. uč. J. Brodinové, která krásnými medailemi z keramiky opět ozdobila vítěze naší pěvecké soutěže."

Děkujeme za úžasný zážitek a už dnes se těšíme na to, až hlasy malých zpěváků a zpěvaček znovu rozezní zámecké prostory.

Zpěvu zdar!

Sezóna 2019

Otevírací doba

Duben, květen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen, červenec, srpen: Út–Ne: 9:00–17:00
Září: Út–Ne: 10:00–17:00
Říjen: So–Ne: 10:00–16:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Jarní farmářské trhy
Jarní farmářské trhy

Seriál zámeckých trhů 2019 začíná! Těšíme se na vás v neděli 17. března, tentokrát se sortimentem ve znamení jara. Na programu jsou i dvě první letošní prohlídky interiérů!

Více »
Monitoring netopýrů ve sklepích zámku
Monitoring netopýrů ve sklepích zámku

Dobrou zprávu přineslo zimní bádání zoologů z Východočeského muzea v Pardubicích. Kromě netopýrů, kteří u nás stabilně přebývají přes léto (na půdě), máme nové "nájemníky" i ve sklepě. Jedná se celkem o 18 vzácných vrápenců malých.

Více »
Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy