ZÁMEK DOUDLEBY
panské sídlo Bubnů z Litic
  

Miloň Čepelka o Doudlebách na Country Rádiu

Milou pozvánkou k návštěvě doudlebského zámku byl nedávný díl pořadu Miloně Čepelky "Pár minut pro M+M", který připravuje pro Country rádio. Záznam si zde nyní můžete díky laskavému svolení této stanice poslechnout.

Herec, spisovatel – a rozhlasový moderátor – Miloň Čepelka, člen slavných "Cimrmanů", v květnu v zámecké kavárně předčítal ze svých knih. V rámci pravidelného cyklu zamyšlení a glos pod názvem ?Pár minut pro M + M?, vysílaných Country rádiem každou sobotu, se k tomuto večeru vrátil a kromě postřehů a dojmů ze zámku se podělil také o ukázku z knihy paní Eleonory Dujkové, roz. Bubna-Litic "Vzpomínání".

Zvukový záznam pořadu si můžete poslechnout níže. Pokud byste z nějakého důvodu neměli tu možnost (což by byla velká škoda, v nezaměnitelném podání autora je zážitek z textu ještě intenzivnější), nabízíme vám ke stažení i přepis proslovu.

Velký dík patří jak panu Čepelkovi, se kterým se těšíme v Doudlebách na brzkou viděnou, tak i Country rádiu za poskytnutí záznamu.

Sezóna 2018

Otevírací doba

Duben, květen a říjen: So–Ne: 10:00–17:00
Červen a září: Út–Ne: 9:00–17:00
Červenec a srpen: Út–Ne: 9:00–18:00

Poslední prohlídka: hodinu před koncem

Vstupné zámek
Dospělí: 120 Kč
Děti (od 6 let), studenti, senioři:: 90 Kč
Rodinné vstupné: 330 Kč
Skupinová sleva: sleva 20 Kč / os.
(nad 10 osob, pouze objednané skupiny)
Parkování zdarma (i pro autobusy)
Telefon: +420 494383420, +420 777888083
Email:

Objekt je elektronicky zajištěn, střežen kamerami a napojen na systém Policie ČR

Co je nového?

Zámecké farmářské trhy 2019
Zámecké farmářské trhy 2019

Dámy a pánové, vážení přiznivci doudlebských zámeckých farmářských trhů. Pro vaše diáře, poznámkovníky a kalendáře tu máme oficiální letošní termíny.

Více »
Děkujeme Královehradeckému kraji
Děkujeme Královehradeckému kraji

Je za námi další etapa náročné rekonstrukce komínů (a nejen těch). Sami bychom to opravdu nezvládli. Velmi si proto vážíme toho, že projekt „Oprava renesančního zámku v Doudlebách nad Orlicí, oprava komínového tělesa a zpracování stavebně-historického průzkumu“ byl v roce 2018 realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Děkujeme!

Vánoční trhy pohádkové
Vánoční trhy pohádkové

K adventním farmářským trhům tradičně patří i zpěv a vůně svařeného vína. A nebude chybět ani pohádka. To vše v neděli 16. 12. od 9 do 16 hod.

Více »

Copyright © 2007 – 2019 | web 2142.net | odkazy