Foto

Šlechtická sídla od Orlice ke Kněžně

20/04/22

Foto

I letos jsme spojili síly se sousedy v Častolovicích, Kostelci nebo Rychnově a společně lákáme na novinky a slevy. Navštívíte-li kterýkoli ze čtyř zámků, získáte 10% slevu na prohlídky interiérů. Stačí si na pokladně vyžádat ke vstupence i návštěvnickou slevovou kartu. Akce platí po celou sezonu 2022 a sídla můžete navštívit v libovolném pořadí.  

Je to jednoduché: stejně jako v minulé sezoně stačí v pokladně vámi vybraného objektu požádat o návštěvní kartu, na níž můžete v průběhu sezony 2022 uplatnit na dalších třech uvedených zámcích 10% slevu na vstupném. Zvýhodněná cena se vztahuje na běžné prohlídky a využít ji můžete krom renesančních Doudleb a Častolovic také na empírovém Novém zámku v Kostelci a barokním zámku v Rychnově.  

Každé z uvedených sídel nabízí kromě prohlídek vzácných interiérů i něco navíc. Projděte se anglickými parky v Častolovicích a v Kostelci, prohlédněte si nově otevřené prostory v Rychnově nebo naše Muzeum přírody a venkova (hned v sousedství Babiččina dvorečku). Každou návštěvu pak můžete lahodně zakončit v zámeckých kavárnách, které vám nabídnou nejen dobrou kávu, ale i domácí kuchyni, lákavou zmrzlinu či skvělé zákusky.  

Na viděnou? Zveme čtyřnásobně!

001