Foto

Novinky

Celkem: 382 ..404142434445464748

Podzimní panorama 16/11/08

Panoráma Zámek Doudleby Možnost svatebního obřadu v prostorách zámku využije každým rokem více než 40 párů. Jeden ze spokojených svatebčanů, pan Fabiánek z Vamberka, zde pořídil začátkem října krásnou panoramatickou fotografii zámecké zahrady. Děkujeme!

Reportáž o zámku v Českém rozhlase 03/10/08

V červenci 2008 odvysílal Český rozhlas Hradec Králové reportáž z návštěvy doudlebského zámku. Snímek redaktora Jiřího Fremutha, kterému zámek i park představili průvodkyně Bronislava Barvová a syn majitelky panství Petr Dujka, si můžete stáhnout zde.

Toulavá kamera v Doudlebách

Toulavá kamera v Doudlebách 03/10/08

V průběhu léta zavítal na zámek štáb České televize. Reportáž z Doudleb ze září 2008 se stala prvním příspěvkem tehdejší sezóny oblíbené Toulavé kamery. Pokud jste vysílání nestihli, reportáž si můžete pustit online a to přímo na stránkách pořadu. V roce 2017 se k nám tentýž pořad zatoulal ještě jednou.

Vydejte se na zámek, doporučuje čtenář 28/08/08

Sympatická pozvánka k návštěvě Doudleb vyšla v Pardubickém deníku. Pan Jan Stareček v obsáhlém článku připomíná historii i současnost zámku, vyzdvihuje interiérové i venkovní renovační práce a podílí se o vlastní dojmy z návštěvy.

Pokud i vám se v Doudlebách líbilo, neváhejte využít kontaktní e-mail. Budeme se těšit na vaše ohlasy a postřehy!

Rodinné portréty Bubnů 10/08/08

J. Vašák před portrétem Malíř Josef Vašák z Rychnova nad Kněžnou pokračuje v práci na sérii portrétů rodu Bubnů. Více

Renovace kostelu v Horním Jelení 12/07/08

Kostel v Horním Jelení Kostel Nejsvětější trojice v Horním Jelení, založen v 17. století Heřmanem z Bubna (který je zde i pohřben), prochází od roku 2007 rozsáhlou rekonstrukcí. Na financování oprav se podílí i paní Eleonora Dujková. Více o rozsahu prací se dočtete na stránkách Pardubického deníku.

Výstava bonsají 30/04/08

Výstava bonsají V areálu zámku se uskutečnila prodejní výstava bonsají. Zájemci mohli expozici navštívit od 8. do 11. května 2008.

Prodejní výstava Vamberecké krajky 25/04/08

Vamberecká krajka Vamberecká krajka Letos bude ve dvou místnostech zámku zpřístupněna nová výstava vamberecké krajky. Tato expozice má v Doudlebském zámku již několikaletou tradici. K vidění budou současné i historické exponáty. Některé z vystavených výrobků bude možno i zakoupit. Více o proslulé vamberecké krajce.